Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 18:10 Bu haber 1274 kez okundu
 
Başkan Akşahin, Malatya'lılar Her Görevi Başarı İle İcra Eder
İstanbul'da yaşayan Malatya'lı Sivil Toplum Örgütü Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstişare ve hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor.
Gündem Haberi


İstanbul’da Bulunan Malatya’lı Sivil Toplum Örgütleri ve Dernek Başkanları İlde görev yapan Bürokrat ve Belediye Başkanlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

 

Yine bu ziyaretler kapsamında Yönetim Merkezleri Fatih İlçesinde bulunan Malatya’lı Dernekler ile Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan ,Fatih Belediye Başkan yardımcıları Sami Er ve Ahmet Ayyıldız’ı ziyaret etti.

 

Ziyarette  Arapgir Kültür Derneği Başkanı Turgay Akşahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Takuhi Çirkinoğlu , Mesut Kavukoğlu, Zühtü Gürşen , ÇİĞNİR Derneği Başkanı H.Hüseyin Bayar, Sinikli Derneği Başkanı Cemal Uzun, Sipahi Uşağı Derneği Başkanı Mehmet Koçdağ, Gözeli Derneği Başkanı Ercan Kürekli katıldı.

 

 Arapgir Kültür Derneği Başkanı Turgay Akşahin, Bizler gurbetteki Malatya ve Arapgir’liler olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. Özellikle İstanbul’da yaşayan hemşerilerimiz ile her zaman bir arada olmaya çalışıyor istişarelerde bulunuyoruz.  İstanbul’da yaşayan  gerek bürokrat olsun gerek İş adamı olsun her bir Hemşerimizi yalnız bırakmamaya çalışıyoruz. Bugün de bunun bir örneği olarak değerli hemşerimiz Sami Er Başkanımızı yeni görevinden dolayı ziyaret ettik. Sami Başkanımızın Malatya’mızın son zamanlarda yetiştirdiği değerlerimizden biridir. İyi bir Malatya’lıdır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum ..  Bizleri Fatih Belediyesinde misafir eden  Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan ,Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Sami Er ve Ahmet Ayyıldız’a  Şahsım ve tüm Dernek Başkanlarım adına teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Akşahin,, Malatya'lılar, Her, Görevi, Başarı, İle, İcra, Eder,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı