Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 16:41 Bu haber 1387 kez okundu
 
Başarılı Bürokrat Selahattin Kılıç Yeni Görevine Başladı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevine Malatya'nın sevilen bürokratlarından Selahattin Kılıç'ın getirilmesi Malatya Kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.
Gündem Haberi


Malatya Büyükşehir Belediyesi  Başkan Danışmanlığına Selahattin Kılıç getirildi.

Malatya AFAD Bölge Müdürlüğü görevini yıllardır başarıyla sürdüren  Selahattin Kılıç'ın Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın atanması Malatya Kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Selahattin Kılıç uzun yıllar Malatya İl AFAD'da üst düzey görevler üstlenmiş olup  aynı zaman da Türkiye Bürokratlar Birliği Malatya Temsilciliği görevinide sürdürmektedir.

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Selahattin Kılıç sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu.

Sayın Büyükşehir Belediye başkanımızın istekleri ve Sayın valimizin izinleri ile Büyükşehir belediye başkanlığında başkan danışmanı olarak bu hafta  itibariyle görevime başlamış bulunmaktayım. Bana bu göreve layık gören sayın başkanımız Selahattin Gürkan ve  bu konuda desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Aydın Baruş beye çok teşekkür ediyorum. Allah'ın izni ile Sayın Başkanımız Selahattin Gürkan'ın liderliğinde ve onun kurmuş olduğu yeni yönetimi ile belediyenizin en üst makamından  , tüm emekçileri ile birlikte en güzel ve yaşanılıabilir bir Malatya için tüm halkımızla beraber hizmet edeceğiz dedi.  

 

Başkan Danışmanı Selahattin Kılıç ayrıca yarın başlayacak olan Ramazan Bayramı nedeniyle tüm Malatya'lıların ve İslam Aleminin Mübarek Ramazanlarını kutluyor , Ramazan boyunca tutulan oruçların ve ibadetlerin Allah katında kabul görmesini diliyorum dedi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başarılı, Bürokrat, Selahattin, Kılıç, Yeni, Görevine, Başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı