Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 20:13 Bu haber 1706 kez okundu
 
Aydın Aydın Dünyanın Sorununa Malatya'dan Seslendi
Ünlü Türkücü Aydın Aydın ‘Sıfır Atık Projesi’ne destek vermek ve farkındalık oluşturmak için sahneye, geri dönüşüm malzemeleri ile kombine edilmiş bir kıyafet ile çıktı.
Kültür-Sanat Haberi


Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali, Malatyalıların yoğun ilgisi ile devam ediyor.

 

Sosyal Sorumluluk Bilincini insanlara aşılamak için  Yıllardır Çektiği klipler ve besteleriyle tüm Türkiye'nin hatta tüm Dünya'nin  dikkattini  çeken türkücü Aydın Aydın, Malatya'da 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kapsamında giydiği sahne kostümüyle Tüm Türkiye'ye ve Dünyaya mesaj verdi.

 

Türkücü Aydın Aydın sahneye başına geçirdiği plastik şişeyle çıktı

Mişmiş Park Fuar Alanında Uğur Arslan’ın sunduğu programın üçüncü gününde ilk olarak, mahalli sanatçılar sahne aldı. Daha sonra sanatçı Aydın Aydın ‘Sıfır Atık Projesi’ne destek vermek ve farkındalık oluşturmak için sahneye, geri dönüşüm malzemeleri ile kombine edilmiş bir kıyafet ile çıktı. 


 Çektiği klipler ve besteleriyle dikkat çeken türkücü Aydın Aydın, yine yaptı yapacağını. Ünlü türkücü Malatya'da 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kapsamında konser verdi.

 

PLASTİK KIYAFETLE SAHNEYE ÇIKTI

Aydın Aydın, Sıfır Atık Projesi'ne dikkat çekmek için plastik kıyafetle sahne çıktı. Aydın Aydın'ın görüntüsünü ve ilginç dansını görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. 

 

Sanatçı Aydın Aydın, Güneşin Altın Yumurtası için bestelediği türküyü sahnede okuyarak, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkürlerini iletti.

 

Sanatçı Aydın’ın daha sonra seslendirdiği birbirinden güzel eserlere Malatyalılar eşlik etti. Konser sonrası sanatçı Aydın, çocuklara sahnede kayısı hediye etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Aydın, Aydın, Dünyanın, Sorununa, Malatya'dan, Seslendi,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı