Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 19:35 Bu haber 1446 kez okundu
 
Ankara Malatya’lılar Federasyonu, Malatya İçin Çok Önemli
Başkan Ali Eroğlu Ankara Malatya’lılar Federasyonu Ankara’da Bulunan Sivil Toplum Örgütleri ile birlik beraberlik içinde hareket edip tüm hemşirelerimizi kucaklayacaktır dedi.
Gündem Haberi


Türk Veteriner Hekimler birliği Konsey Başkanı Olan Malatya'lı   Eski Müsteşar Yrd. Ali Eroğlu ve Genel Sekreter Muhlis Atay , Ankara Malatyalılar Federasyonunu Ziyaret ettiler.

 

Başkan Ali Eroğlu ziyaretinde Veteriner Hekimler Birliği’nin yapacağı faaliyetlere değinerek  Ankara Malatyalılar Federasyonu’nun kuruluşunda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum dedi. Başta kurucu başkan Kamil Göksu olmak üzere tüm heyeti kutluyorum dedi.

 

MAFED’in bundan sonra ki süreçte Malatya'ya yönelik önemli projeler kazandıracağına inanıyorum bizlerde fikri açıdan katkı sunabiliriz dedi. Konfederasyonun genel başkanı ayrıca Yeni Malatyaspor’umuzun da Başkanı Adil Gevrek’te STK’ların desteği ile Yeni Malatyaspor’da önemli başarılar elde ediyor.  Hepimizin göğsünü kabartıyor. Ankara Malatya’lılar Federasyonumuz bu bağlamda Ankara’da ki STK’larımızla birlik beraberlik içinde hareket edip tüm hemşerilerimizi kucaklamaktır dedi.

 

Ankara Malatyalılar Federasyonu Başkanı Kamil Göksu'da konuşmasında Türk Veteriner Hekimler Birliği Genel Başkanı Ali Bey'in ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.  Tüm hemşerilerimiz  adına kendilerine  teşekkür ediyorum . Hemşerilerimizin STK’lar da etkili görevlerde olmaları bizlere güç veriyor bu bağlamda sayın başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ankara, Malatya’lılar, Federasyonu,, Malatya, İçin, Çok, Önemli,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı