Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 18:33 Bu haber 1990 kez okundu
 
Ankara’da Yaşayan Malatya’lılar Açılışta Bir Araya Geldi
Ankara’da Yaşayan Malatya’lılar MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonu ) Kurucusu Eğitimci Yazar Hukukçu Gökhan Metin’in Gökçağ Hukuk Bürosunun Açılışında Bir Araya Geldi.
Gündem Haberi


Ankara’da Yaşayan Malatya’lılar Açılışta Bir Araya Geldi

Gurbette yaşayan Malatya’lılar Yaşadıkları yerlerde Malatya’lı kimliğini unutmadan , hemşericilik olgusuyla bir birine destek olmaya ve sahip çıkmaya devam ediyor. 

 

Yine bir Malatya’lı olan MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonu ) Kurucusu Eğitimci Yazar Hukukçu Gökhan Metin’in Gökçağ Hukuk Bürosunun Açılışında Ankara’da bulunan Malatya’lılar Hemşerilerini Yalnız Bırakmadı.

 

MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonu ) Kurucusu Eğitimci Yazar Hukukçu Gökhan Metin’in Gökçağ Hukuk Bürosunun Açılışı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleştirildi.

 

Açılışa MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonu) istişare kurulu üyesi Eski Bakan Güldal Akşit, Haluk Akşit, Eski Müsteşar Yrd.Dr. Şanal Tosun, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Tekin Başer ,  MASTOB, MAFED Kurucu Başkanı Kamil Göksu, Arapgir Eski Belediye Başkanı MAFED Kurucusu Mustafa Namık Güzeler, Kredi Yurtlar Kurumu Eski Bölge Müdür Yardımcısı MAFED kurucusu Sıdıka Kusanaç, MAFED Kurucusu Samiye Durmuş, MAFED Kurucusu İskender Sürmeli, Av. Barış Görkem Göksu, Hülya Diker, Kemal Üngörmüş ve çok sayıda seçkin davetlilerin katıldığı açılış töreni geç saate kadar sürdü. 

 

Açılışta bir konuşma yapan Gökçağ Hukuk Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Metin bu ofisi, eski bir öğrencim olan Kemal Çağrı Derekaya ile birlikte açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu anlamlı günümüzde MASTÖB-MAFED Başkanımız Kamil Göksu’nun desteği ile sizleri yanımızda görmekten çok mutluyum dedi.

 

Eski Bakan ve Ankara Malatyalılar Federasyonu İstişare Kurulu Üyesi Güldal Akşit’de konuşmasında bir hukukçu olarak meslektaşımın ofisinin açılış töreninde bulunmaktan büyük mutluluk duydum Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah bol kazançlar diliyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ankara’da, Yaşayan, Malatya’lılar, Açılışta, Bir, Araya, Geldi,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı