Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 11:48 Bu haber 1466 kez okundu
 
Altın Kayısı Ödülleri Bugün Sahiplerini Bulacak
Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu Kırmızı Türk Spiker Dünyasının halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 11 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni bu yıl Malatya’da yapılacak.
Kültür-Sanat Haberi


QPLUS Altın Kayısı Ödülleri Sahiplerini 6 Eylül 2019 Cuma Tarihinde Malatya Kongre  Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda Gerçekleştirilecek.

 

EN İyiler MALATYA’DA BULUŞUYOR

Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu Kırmızı Türk Spiker Dünyası’nın halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 11 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni bu yıl Malatya’da Yapılacak.

 

Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olacağı, “ Q Plus Altın Kayısı Ödülleri” Ödül Töreni, 6 Eylül 2019 Cuma Tarihinde Malatya Kongre  Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda Gerçekleştirilecek

 

Altın Kayısı Ödülleri Sahiplerini Bulacak!

Seçici Kurul değerlendirmesi ve Halka açık oylamalar sonucunda Türkiye’nin farklı yerlerinde alanında en başarılıların ödül aldığı tören birçok farklı kategoride ödül verecek.  Q Plus Altın Kayısı Ödülleri , bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.  KırmızıTürk Spikerler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan KAYA, tarafından düzenlenen www.kirmiziturk.org üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği Malatya’da yapılan ödül töreni Akif Kaplan’ın organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor. 

 

Altın Kayısı  Ödülleri İlklere Sahne Olacak!

KırmızıTürk Haber Spikerlik ve sunuculuk mesleğine farkındalığı artırmak için gerçekleştirdiği diğer çalışmaların yanı sıra bu kez Malatya’da başta spikerlik ve sunuculuk mesleği olmak üzere birçok farklı alanın altını çizmiş olacak. Destan şehri olan Türkiye’nin çok özel bir konuma sahip şehri Malatya en iyilerin buluşma noktası olacak.

 

Müzik , Ödüller ve Show

Ödül törenine katılacak şanslı konuklar törende büyük  sürprizlere tanık olacaklar. Siyaset, medya, sanat ve iş dünyasının heyecanla beklediği Q Plus KırmızıTürk Altın Kayısı Ödülleri ; 6 Eylül 2019 Cuma Günü saat  19.30’da Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Salonu’nda gerçekleşecek.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Altın, Kayısı, Ödülleri, Bugün, Sahiplerini, Bulacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı