Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 16:03 Bu haber 1306 kez okundu
 
Ali Ekinci, Vatandaşın Sıkıntısı ve Feryadı Kulak Ardı Ediliyor
Millet İttifakı Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, “Vatandaşımızın sıkıntısı feryadı kulak arkası edilmemelidir. Bizim sahada gördüğümüz kadarı ile diğer esnaflar gibi Pazar esnafı da durumu sıkıntılı.
Siyaset Haberi


Millet İttifakı Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, Niyazi Mısri caddesi üzerinde kurulan Pazar esnafını ziyaret etti. 

Burada konuşan Ekinci, Vatandaşımızın sıkıntısı feryadı kulak ardı edilmemelidir, biz esnafımızın sesi olacağız dedi.

 

Millet İttifakı Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, “Bugün saha arkadaşlarımız ile beraber Pazar pazarını ziyaret ettik. Hal hatırını sorduğumuz tüm esnafımızın derdini sıkıntısını ve bir de kendilerine müşteri olarak gelen insanların feryadını figanını hep beraber dinleyip şahit olduk” ifadelerini kullandı.

 

"Pazarda bu saatte alışveriş yapan fazla kişi göremedik" diyen Ekinci, “Vatandaşımızın da sıkıntısı feryadı kulak arkası edilmemelidir. Bizim sahada gördüğümüz kadarı ile diğer esnaflar gibi Pazar esnafı da durumu sıkıntılı. Gelen müşteri tamamen transit geçiyor. Şu derdin, sıkıntının, krizin gerçekten memlekete, topluma verdiği bir zarar vardır. Vatandaşımız bunu en kısa zamanda atlatır. Ama durum ne yazık ki onu da göstermiyor. Ben vatandaşa kolaylıklar diliyorum. Şu esnafın da inşallah sesi olacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ali, Ekinci,, Vatandaşın, Sıkıntısı, ve, Feryadı, Kulak, Ardı, Ediliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı