Haber Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 22:16
 
Ali Ekinci , Cumhurbaşkanı ve AK Parti'ye İhanet Ediyorlar
Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci , Bugün Malatya'nın uydu kanalı ER TV'de Ülke gündemini değiştirecek açıklamalarda bulundu.
Siyaset Haberi


Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci , Bugün Malatya'nın uydu kanalı ER TV'de Ülke gündemini değiştirecek açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Adayı Ali Ekinci , Canlı yayında Yaptığı açıklamada , 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde daha önce AK Parti'de görev yapmış bir çok belde ve ilçe belediye başkanları, Battalgazi'nin ve Malatya'nın kanaat önderleri  ve birçok Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare ederek  seçimlerde aday olma konusunda karar kıldık. Özellikle Milletimizin bizlere aday olma konusunda çok büyük destekleri oldu. Ben ve yol arkadaşlarım bu adaylık konusundaki taleplere sessiz kalmadık ve aday olduk..  Malesef büyük çoğunluğun desteklediği adaylar değil  , menfaat çetelerinin istediği adaylar gösterildi. Bizim tepkimiz ne Sayın Cumhurbaşkanımıza ne de AK Parti'ye..  Bizim tepkimiz  milletin sesini ve iradesini engelleyen çeteleredir.   Bizim tepkimiz Sadece kendi akrabalarını , amca çocuklarını , iş ortaklarını , şirket ortaklarını aday gösteren zihniyetedir. 

 

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci ,  Biz tüm kamuoyu yoklamalarında , anketlerde ve tüm araştırmalarda açık ara önde olduğumuzu biliyoruz. anketlerde yüzde 60'ın üzerinde destek aldığımızıda biliyoruz. Ama  şahsımıza yönelik tüm bu olumlu tabloya rağmen ne hikmetse Malatya'nın siyasileri bizlerin aday  olmama konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiler..  Unutmasınlar Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Dünya 5'ten büyüktür söylemi ne kadar doğruysa ,  Malata'da ki 4 - 5 siyasetçi ve menfaat çeteside asla ve asla Malatya'dan büyük değildir. Bu Malatya'da ki menfaat çeteleri  Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'ye ihanet etmişlerdir. Cumhurbaşkanımızın  Malatya'da dönen bu ihanetten asla haberi yoktur. Bu Malatya'da ki ihanet şebekesi Milletin İradesine değil çıkar çevrelerine hizmet etmektedirler. Önümüzdeki günlerde bunların bütün ipliklerini pazara çıkartacağız dedi. 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ali, Ekinci, ,, Cumhurbaşkanı, ve, AK, Parti'ye, İhanet, Ediyorlar,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı