Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 18:32
 
Ali Ekinci, Bizler Halkın Adamıyız. Hakkın Yanındayız
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Ali Ekinci, Bizler bu toplumun hamurunu oluşturan bu birlikteliği sağlayan arkadaşlarla yola çıktık. Dava arkadaşlarım , Yol arkadaşlarımın hepsi bir birinden kıymetlidir. Bizimle birlikte hareket eden bu güzel birlikteliğin arkasında devasa bir halk gücü vardır sevgi birlikteliği vardır. Bizler asla birilerinin adayı ve adamı olmayacağız. Bizler Halkın adamıyız. Hakkın Yanındayız.
Siyaset Haberi


AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Ali Ekinci, seçim gezileri kapsamında Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini ziyaret etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ , Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerinin Malatya'yamıza  ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Ali Ekinci  Malatya’da ve Türkiye’de şimdiye kadar hiç olmadık bir birliktelik sağladı.   Malatya’nın sevilen sayılan kanaat önderleri , çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinin Yöneticileri ve beraberinde birlikte hareket ettiği Malatya’nın bir çok İlçe ve Belediye Başkanını bir araya  getirerek büyük bir güç birliği ve gönül birliği sağladığı.. Aslında Malatya’nın ve Ülkemizin böyle bir birlikteliğe ihtiyacı var. İşin içinde Halk var. Her kesimin kendisini ifade edeceği böyle bir oluşum var.  Çıktıkları bu yolda Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Ali Ekinci  ve Gönül Birlikteliği , Yol Arkadaşlığı ve Dava Arkadaşlığı yaptığınız bu oluşuma başarılar diliyorum dedi.

Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Ali Ekinci  ise,  Bizlere burada kapısını açan yüreğini açan ve her zaman yanımızda olduğunu his ettiren siz Anadolu Basın Birliği Yönetimine ve üye arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.  Sizler uzun zamandır bizlere her konuda destek oluyorsunuz.  Bu birlikteliğin oluşmasında sizlerin çok büyük destekleri oldu. Yazdığınız yazılar  yaptığınız tarafsız ve ilkeli haberler bizleri cesaretlendirdi.  Burada bu Dernekte gördüğüm kadar bizlerin de oluşturmak istediği birliktelik var. Her kesimden her düşünceden arkadaşlarımız var gazeteciler var yazarlar var.  Bizlerde sizler gibi bu toplumun hamurunu oluşturan bu birlikteliği sağlayan arkadaşlarla yola çıktık.  Dava arkadaşlarım ,, Yol arkadaşlarımın hepsi bir birinden kıymetlidir.  Bizimle birlikte hareket eden bu güzel birlikteliğin arkasında devasa bir halk gücü vardır sevgi birlikteliği vardır.   Bizler asla birilerinin adayı ve adamı olmayacağız. Bizler Halkın adamıyız. Hakkın Yanındayız. Şartlar ne olursa olsun bizim Malatya’da oluşturduğumuz bu birliktelik tüm Türkiye’ye örnek olacaktır.  Siz Anadolu Basın Birliği Yönetimine ve üyelerine şahsım ve arkadaşlarım adına Battalgazi’liler adına teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ali, Ekinci,, Bizler, Halkın, Adamıyız., Hakkın, Yanındayız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı