Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 19:01
 
Ali Ekinci ; Birlikteliğimiz Huzur , Kardeşlik , Memleket Birlikteliğidir
AK Parti Battalgazi Belediye başkan aday adayı Ali Ekinci ; Biz Battalgazi İçin , Malatya İçin , Türkiye İçin ve Memleketimize Hizmet İçin Bir Araya Geldik.. Bu Birliktelik Huzur , Kardeşlik , Memleket Bütünlüğü İçin Bir Araya Gelmiş Birlikteliktir. Birileri neden Bu Birliktelikten Rahatsız Oluyor.
Gündem Haberi


AK Parti Battalgazi Belediye başkan aday adayı Ali Ekinci Malatya'da esnafları ziyaret etti.

 

AK Parti Battalgazi Belediye başkan aday adayı Ali Ekinci, bazı çevrelerin kendilerine yönelik algı operasyonu düzenlemeye çalıştığını ileri sürerek, “Bizim bu süreçte göstermiş olduğumuz birlik ve beraberlik olgusu birilerini rahatsız etmiş. Ama biz doğru yoldayız, hiçbir algı bu birlikteliğimizi bozamayacaktır” dedi.

 

Ekinci, yaptığı açıklamada, “Çıktığımız bu kutlu yolda hiçbir engel bizi hedeflerimizden ve davamızdan döndüremeyecektir. Bu süreçte bize güç ve kuvvet veren, aziz kardeşlerimizin destek ve hayır dualarıdır. Bize bu meşakkatli yolda dayanak sağlayan birlik ve beraberliğimizdir. Sen -ben kavgasından öte, biz olma ruhudur bizi yollara revan eden hakikat. Bu süreçte göstermiş olduğumuz bu kararlılık birilerini rahatsız etmiş olacak ki küçük, değersiz ve kifayetsiz ayak oyunlarına tenezzül ediyorlar. Sosyal medyamız, basın ve yayın organlarında çıkan haberlerimiz, hedef halinde. Resmi sosyal medya hesabımız malum çevreler tarafından şikayet edilip yayınlarımızı aksatmanın peşindeler. Evet, onların bir hesabı var. Lakin Rahman-i Rahimin de bir hesabı var. Bu hesap tüm hesapların üstündedir. Kuşatmıştır her şeyi. Biz iman etmişiz buna. Ve şu hakikattir ki ve tarih buna şahittir ki, biz haklıyız. Hak ile beraber biz güçlüyüz. Allah mazlumun yar ve yardımcısıdır. Siz kıymetli hemşehrilerimden istirhamım vakur olunuz. Birlik ve beraberliğimizi zedeleyen her türlü söylemden uzak olunuz. Hiç kimsenin hile ve desiselerine kapılmadan bir olunuz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ali, Ekinci, ;, Birlikteliğimiz, Huzur, ,, Kardeşlik, ,, Memleket, Birlikteliğidir,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı