Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 16:21 Bu haber 1347 kez okundu
 
Ali Ekinci ; Battalgazi'nin İmar Sorununu Kökten Çözeceğiz
İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, Battalgazi ilçemizin imar sorununu kökten çözeceğiz, dedi.
Siyaset Haberi


Ekinci: ‘İmar sorununu kökten çözeceğiz’

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, İnönü caddesinde bulunan esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinledi. Ekinci, Battalgazi ilçemizin imar sorununu kökten çözeceğiz, dedi.

 

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, “Milletimiz şu anda gerçekten kararını vermiştir. Bu süreçte ben hemen hemen Malatya esnafının yarısını gezdim ve yüzde 85 bu Malatya’daki yapıya tepki gösteriyor. Esnafın bu 5’li menfaat şebekesine tepkisi bizden daha fazladır. Esnafın tebessümü bizi çok mutlu ediyor. Milletin iradesi sandıkta hakim olacak ve doğru olan ne varsa sandıkta çıkacaktır. Bizim gördüğümüz mükemmel bir gelişme var. Milletimizin bu tepkileri sandığa yansıyacaktır. Bizim bu 5’li menfaat şebekesine karşı duruşumuzu milletimiz gördü. Allah’ın izni ile başaracağız.”diye ifade etti.

 

Battalgazi ilçesinin imar sorununa değinen Ekinci, “Battalgazi ilçemizin imar problemlemini uluslar arası bir yarışma ile mimarların, şehir planlayıcıların ve sosyologların katılacağı bir yarışma düzenleyeceğiz. Burada hedefimiz 250 yıllık master planları hazırlamaktır. Bu da ilçemizin imar planlarını kökten çözmüş olacaktır. Burada en doğru planlamanın yapılması için herkese açık şeffaf bir yarış ile bu sorunu kimseye rant sağlamadan gerçekleştireceğiz. Battalgazi ilçemizin imar sorununu kökten çözeceğiz” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ali, , Ekinci, ;, Battalgazi'nin, İmar, Sorununu, Kökten, Çözeceğiz,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı