Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 20:04 Bu haber 1289 kez okundu
 
AK Parti Sıtmapınarı'nda Seçim Bürosunu Açtı
AK Parti, Sıtmapınarı'nda seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi


AK Parti Sıtmapınarı'nda seçim bürosunu açtı

AK Parti, Sıtmapınarı'nda seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

 

AK Parti'nin Sıtmapınarı'ndaki seçim bürosunun açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Seçim bürosunun açılışına; AK Parti MKYK Üyeleri ve Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ile Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekilleri Hakan Kahtalı ve Ahmet Çakır, Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder katıldı. Açılışa, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'nden de yoğun bir katılım oldu.

 

Seçim bürosunun açılışında konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, "Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın" dedi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar ise 'hizmet, kültürel, sosyal ve çevreci belediyecilik' anlayışlarıyla hizmet ettiklerini belirterek, "Hizmet belediyeciliği, kültür belediyecilik, çevre belediyeciliği dedik ve sosyal belediyecilikte çıtaları yüksek tutarak, bölgemize kalkındırıp, geliştirdik. Türkiye’de artık marka ilçeler haline getirdik. Yeni dönemde de gönül belediyeciliği ile daha da güçlendirip ve güzelleştirerek, bölgemize daha büyük katkılar sunacağız" dedi.

 

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder de "Malatya'da açtığımız ikinci seçim büromuzun Sıtmapınarı'mıza, Malatya'mıza, Battalgazi'mize ve Yeşilyurt'umuza hayırlı olmasını niyaz ediyorum" diye konuştu.

 

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ise şu ifadeleri kaydetti: "Seçim büromuzun Malatya'mıza, memleketimize, AK Parti'mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. 6 Mart'ta Cumhurbaşkanımız Malatya'yı şereflendirecek, sizleri de oraya davet ediyorum."

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci de "Cumhurbaşkanımızı 6 Mart'ta Malatya'mızda ağırlayacağız. Hep birlikte coşkuyla, Malatya'mıza vereceği müjdeleri bekleyeceğiz" diye konuştu.

 

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ise seçim bürosunun hayırlı olmasını temenni ederek, "AK Parti olarak büroda hiçbir zaman oturmuyoruz hep sahadayız. Adaylarımız gece gündüz mahalle, sokak ve ilçedeler. Buralar birer görüşme noktası, hep birlikte çalışacağız" dedi.

 

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı da "31 Mart'ta büyükşehirde Selahattin Gürkan başkanımıza, ilçelerimizde Yeşilyurt'ta Mehmet Çınar, Battalgazi'de Osman Güder, diğer ilçelerimizde de AK Parti ve ittifak adaylarımıza Cenabı Allah başarılar nasip etsin. Seçim büromuzun da hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımıza da 6 Mart'ta çok iyi bir şekilde ev sahipliği yapmamız lazım" ifadelerini kullandı.

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise "Seçim ofisimizin pınarlar gibi Sıtmapınarı gibi çağlamasını ve onları sandıkta oylarla doldurmasını canı gönülden temenni ediyorum. Memleket işi, gönül işidir. Gönül adımlarını, gönül adamlarıyla buluşmak üzere atıyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: AK, Parti, Sıtmapınarı'nda, Seçim, Bürosunu, Açtı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı