Haber Detayı
13 Şubat 2021 - Cumartesi 01:34 Bu haber 3495 kez okundu
 
AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Özhüsrev Oldu
AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde Başkanlığa Muhammed Sinan Özhüsrev Seçildi
Siyaset Haberi


AK Parti  Malatya İl Gençlik Kolları  6. Olağan Kongresi Bugün Malatya Kapalı Spor Salonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans yöntemi ile katılmasıyla gerçekleştirildi.

 

AKP’nin Malatya İl Gençlik Kongresi yapıldı. 21 Ocak’ta, Ömer Akın’ın yerine başkanlığa atandığı açıklanan Muhammed Sinan Özhüsrev kongrede Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi.

 

Kongreye, video konferans yoluyla katılan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “”Tüm provokasyon faaliyetlerine rağmen milletimizin birlik ve beraberliğinin en güçlü olduğu dönemdeyiz” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans yöntemiyle katıldığı AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakının Türkiye'nin yarınlarının teminatı olduğunu ifade etti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Adana, Ankara, Erzurum, İstanbul, Konya, Malatya, Mardin, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon, Van İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongreleri'ne canlı bağlantıyla katıldı.

 

Erdoğan, "Önceki gün Irak'ın kuzeyindeki terör yuvalarına karşı yapılan operasyonda şehit olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu operasyonlarda bugün öğle saatlerine kadar 33 teröristi etkisiz hale getirdik." dedi. Başkan Erdoğan, "Vakitlerini ve enerjilerini sapkın ideolojilerinin emellerine değil kendi değerlerinin, devletlerinin hizmetinde olanlarla omuz omuza yürüyen gençler görüyorum. Ruhunu, bedenini, dimağını zenginleştirmek, birikim ve kabiliyetiyle, geleceğin siyasetçileri, yöneticileri, bilim insanları, kültür ve sanat insanları, sporcuları, iş insanları olmak konusunda kararlı gençler görüyorum." açıklamasında bulundu.

 

Yeni Başkan Muhammed Sinan Özhüsrev  Kongre Sonrası Sosyal Medya Hesabından Şu Paylaşımda Bulundu ; 

21 Ocak’ta AKP Malatya İl Başkanı İhsan Koca tarafından Ömer Akın’ın yerine İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atandığı belirtilen, atama yazısı da Gençlik Kolları Genel Başkanı tarafından verilen Muhammed Sinan Özhüsrev, daha sonra düzenlenen kongrede, il başkanlığı görevine seçildi.

 

Başkan Muhammed Sinan Özhüsrev'in 50 Kişilik Yönetim Listesinde Şu İsimlerden Oluştu ; 

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: AK, Parti, Malatya, İl, Gençlik, Kolları, Başkanı, Özhüsrev, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı