Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 13:46 Bu haber 1248 kez okundu
 
Ahmet Çakır, Yerel Seçim, Ülkemizin Gidişatı İçin Çok Önemli
AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, "Yerel seçim, ülkemizin gidişatı noktasında da oldukça önemli" dedi.
Siyaset Haberi


"Yerel seçim ülkemizin gidişatı noktasında da önemli"

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi'nin önemine vurgu yaparak, "Yerel seçim, ülkemizin gidişatı noktasında da oldukça önemli" dedi.

 

Milletvekili Çakır, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında temaslarını sürdürüyor.

 

Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Malatya Gazetesi, Demirören Haber Ajansı Malatya İl Temsilciliği'ni ziyaret etti.

 

Milletvekili Çakır, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin mücadelesinde elinin güçlü olması gerekiyor. Çatlak yapı, zayıf hükümetlerin bu süreçleri yönetme şansı yok. 10 yıldır coğrafyadaki değişim, dönüşüme bakın, bir koalisyon hükümetlerinin bu süreçten ülkeyi çıkarma şansı sıfırın altında. Bu noktada da Türkiye'nin elinin güçlü olması oldukça önemli" ifadelerini kullandı.

 

31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü anlatan Çakır, "Seçim kapsamında saha çalışmalarımızı yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızı Malatya'mızda ağırladık. Coşkulu ve kalabalık bir miting yaptık. Bundan dolayı bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. 31 Mart seçimlerinde, hem büyükşehirde hem de 13 ilçemizde başkanlarımızı seçeceğiz. Yerel seçim, ilimizi hizmet için çok önemli. Tabi yerel seçim, ülkemizin gidişatına da yansıyacak, bu anlamda bu seçim oldukça büyük önem taşıyor" diye konuştu.

 

Milletvekili Çakır daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ahmet, Çakır,, , Yerel, Seçim,, Ülkemizin, Gidişatı, İçin, Çok, Önemli, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı