Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 13:43 Bu haber 1404 kez okundu
 
Adıyaman Gölbaşı’nda Yaz Spor Okulları Açıldı
Gölbaşı Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yaz Spor Okullarının Açılış Töreni Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ın Katılımıyla Gerçekleşti.
Spor Haberi


Gölbaşı’da Yaz Spor Okulları Açıldı

Gölbaşı Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yaz Spor Okullarının Açılış Töreni Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ın Katılımıyla Gerçekleşti.

 

Gölbaşı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen yaz spor okullarının açılış törenine sporcular ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.

 

Açılış törenine katılan Belediye Başkanı İskender Yıldırım, yaz spor okullarının bu yıl yedi branşta faaliyet gösterdiğini ifade etti.

 

Spora ve sporcuya verdikleri desteklerinin her geçen gün artacağını ifade eden Başkan Yıldırım, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmek için belediye olarak spora büyük önem veriyoruz. Amacımız yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın sağlıklı ve zinde yetişmelerine katkı sunmak. Bu yıldan sonra branş sayımızı ve yaz spor okullarımızın kapsamının genişletmek için gerekli çalışmalara başladık. Bizlere destek veren İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne, fedakar antrenörlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Adıyaman, Gölbaşı’nda, Yaz, Spor, Okulları, Açıldı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı