Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 19:47 Bu haber 3844 kez okundu
 
" 7. Koğuştaki Mucize " Filmi Vatandaşlarla Buluşacak
20 Haziran 2020 Cumartesi günü akşam saat 21.00’de Malatya Büyükşehir Belediye Binası yanındaki alanda film gösterimi yapılacak. “7. Koğuştaki Mucize” filmi vatandaşlarla buluşturulacak.
Gündem Haberi


BÜYÜKŞEHİR’DEN OTOMOBİL SİNEMASI

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlar otomobilde sinema filmi izleyecekler. Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını dolayısıyla salonlardan bir süredir ayrı kalan sinemaseverlere farklı bir etkinlik planladı.

 

Etkinlikle, sinema seyircisi kendi özel araçlarında dev ekranda film seyretme fırsatı bulacak.

 

20 Haziran 2020 Cumartesi günü akşam saat 21.00’de Malatya Büyükşehir Belediye Binası yanındaki alanda film gösterimi yapılacak. Babalar Günü vesilesiyle düzenlenen etkinlikte “7. Koğuştaki Mucize” filmi vatandaşlarla buluşturulacak. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından organize edilen etkinliğe katılmak için kayıt yaptırılması gerektiği bildirildi.

 

Kayıt için 0422 377 86 52 numaralı telefondan ilgililerle irtibata geçilebileceği kaydedildi.

 

Salgın dolayısıyla herkesin kendi özel otomobillerinde oturarak seyredebileceği film gösterimi sırasında çeşitli ikramların da sunulacağı belirtildi.

 

Vahap Küçük anılacak

Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan sinema filmi gösterimi öncesinde hayatını kaybeden Doğanşehir Belediye Başkanımız Vahap Küçük’ün anısına bir video hazırlanarak gösterime sunulacak.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: ", 7., Koğuştaki, Mucize, ", Filmi, Vatandaşlarla, Buluşacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı