Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 17:53 Bu haber 1626 kez okundu
 
31 Mart Yerel Seçimi Hak Edenin Kazandığı Bir Seçim Olsun
(BBP) Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Alirıza Ulutaş ve Battalgazi Belediye Başkanı Adayı Mühendis Sait Yoldaş, Belediye meclis adayları ve Parti yöneticileri ile birlikte Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Ettiler.
Siyaset Haberi


31 Mart Yerel Seçimi Hak Edenin Kazandığı Bir Seçim Olsun

BBP Malatya İl Yönetiminden Anadolu Basın Birliği'ne Ziyaret

 

(BBP) Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Alirıza Ulutaş ve Battalgazi Belediye Başkanı Adayı Mühendis Sait Yoldaş,  Belediye meclis adayları  ve Parti yöneticileri ile birlikte Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Ettiler.

 

(BBP) Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Alirıza Ulutaş,  Bizleri bu gün burada misafir eden Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve yönetim kurulu üyelerine Şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum dedi.

 

Başkan Alirıza Ulutaş,  Biz Parti olarak  aday gösterdiğimiz her yerde çok iddialı ve liyakat sahibi adaylarla yola çıktık..  Bu seçim tüm milletimiz Büyük Birlik Parti’sinin yeniden dirilişine şahit olacak. Ülkemizin  ve Memleketimizin birliği ve beraberliği için her zaman temel taş olan  Büyük Birlik Parti’si bu seçimlerde de birliğin beraberliğin ve kardeşliğin Partisi olacak. Bu ziyaret vesilesi ile 31 Marta yapılacak yerel seçimlerin Ülkemize ve Malatya’mıza tekrar hayırlar getirmesini diliyor sizlere bizleri kabul ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyorum dedi.

 

(BBP) Battalgazi  Belediye Başkan Adayı Sait Yoldaş ise konuşmasında ; Bizleri bugün misafir eden ve bizlere kapıların açan Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Sayın Zeki Dağ ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyorum .  31 Yerel Seçimlerinde bilgi , birikim ve tecrübemle Battalgazi Belediye Başkanlığına aday oldum. Çok uzun yıllar Battalgazi Belediyesinde Fen İşleri yapmam nedeniyle Battalgazi’nin sorunlarını ve çözümlerini yakından biliyorum…  Görev süresince Battalgazi bölgesine büyük hizmetler sundum.  Bu  bilgi ve birikimimi bir vefa borcu olarak uzun yıllar hizmet ettiğim ilçeme ödemek ve tekrar Allah nasip ederse hizmet vermek istiyorum.  Bizleri misafir ettiğiniz için sizlere tekrar teşekkür ediyor  31 Mart Yerel Seçimlerinin  ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum dedi.

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 31 Mart Yerel Seçimlerinde tüm Partilere ve adaylarına hak edenin kazanacağı bir seçim yarışında Başarılar diliyorum..  Bu ziyaret münasebetiyle bir seçim öncesi  yol arkadaşları ile birlikte  geçirdikleri bir helikopter kazasında hayatını kaybeden büyük devlet  ve millet adamı Muhsin Yazıcıoğlu’nda Rahmet ve Minnetle anıyorum.  Bizi ziyarete gelen , Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı ve Yönetimine ayrıca Battalgazi Belediye Başkan Adayı  Sait Yoldaş ve Meclis Üyesi Adaylarına bu nazik ziyaretlerinden dolayı  şahsım ve arkadaşlarım adına da teşekkür ediyorum dedi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: 31, Mart, Yerel, Seçimi, Hak, Edenin, Kazandığı, Bir, Seçim, Olsun,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı