Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 17:08 Bu haber 1269 kez okundu
 
2018 Mali Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
Büyükşehir Belediye Meclisinde 2018 Mali Yılı Faaliyet Raporu ile Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Yönetmeliği hakkındaki Hukuk İhtisas Komisyonunun raporu da görüşülerek kabul edildi.
Gündem Haberi


Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı II. Birleşimi 17 Nisan Çarşamba günü, Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Mazeret belirterek toplantıya katılamayan meclis üyelerinin mazeretlerinin oylanarak kabul edilmesinin ardından, gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı ikinci oturumunu gerçekleştirdi. Meclis Başkan Vekili Selim Pilten başkanlığında yapılan toplantıda, Denetim Komisyonunun raporu sunulurken, 2018 Mali Yılı Faaliyet raporu da kabul edildi. 

 

Gündem maddeleri arasında yer alan 2019 yılı meclis toplantı günlerinin belirlenmesi ile ilgili teklif görüşüldü. Büyükşehir Belediye Meclisinin her ayın ikinci haftası Çarşamba günü toplanmasına karar verildi.

 

Meclis 2019 yılında tatil yapmayacak

Büyükşehir Belediye Meclisinin 2019 yılında tatil yapıp yapmayacağı ile ilgili gündem maddesi görüşülerek, Büyükşehir Belediye Meclisinin 2019 yılı içerisinde tatil yapmaması kararı alındı.

 

Ayrıca gündem maddeleri arasında yer alan 2018 Mali Yılı Faaliyet Raporu ile Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Yönetmeliği hakkındaki Hukuk İhtisas Komisyonunun raporu da görüşülerek kabul edildi. Toplantı sırasında, Denetim Komisyonu Raporu da Meclisin bilgisine sunuldu.

 

III. Birleşim Cuma Günü

Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı III. Birleşimini 19 Nisan 2019 Cuma Günü saat 15.00’da yapmayı kararlaştırdı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: 2018, Mali, Yılı, Faaliyet, Raporu, Kabul, Edildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı