Haber Detayı
29 Eylül 2018 - Cumartesi 13:28
 
2. Malatya Tanıtım Günleri İstanbul'da 10-14 Ekim'de Yapılacak
(MADEF) Malatya Dernekler Federasyonun Öncülüğünde Yapılacak Olan " 2.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " 10-14 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Düzenlenecek.
Kültür-Sanat Haberi


Artık Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Malatya Tanıtım Günlerinin 2.cisi bu yıl da tüm coşkusuyla gerçekleşecek.

 

Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF)'in organize ettiği Malatya’nın tarihi, kültürel, yöresel ve turistik değerlerinin İstanbul'da buluşturulacağı etkinlikte Malatyalılar tüm değerleriyle bir arada olacak.

 

2.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri  için  , MADEF Başkanı Yılmaz Durmuş İstanbul'da ve Bölge İllerde yaşayan  tüm halkımızı bu kayısı tadında gerçekleşecek olan Kültür organizasyonunda görmek istiyoruz dedi.

 

10-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Sahil Etkinlik Alanı'nda gerçekleşek görkemli etkinlik için hazırlıklar  tüm hızıyla devam ediliyor. 

 

Bu kapsamda (MADEF) Malatya Dernekler Federasyonu Başkanı Yılmaz Durmuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya'da Vali Belediye Başkanları , Kaymakamlar , Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın Kuruluşlarının ziyaret ederek 2.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri hakkında bilgi verdi ve Tanıtım Günlerine Davet Etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: 2., Malatya, Tanıtım, Günleri, İstanbul'da, 10-14, Ekim'de, Yapılacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı